Спорт

Кубок Стенлі: «Торонто» розгромив «Монреаль» і зрівняв рахунок у серії плей-офф

У другому матчі серії плей-офф Кубка Стенлі «Торонто Мейпл Ліфс» розгромив «Монреаль Канадієнс» 5:1.

Рахунок у матчі відкрили гості – у першому періоді відзначився Еспері Котканіємі. Далі забивали лише хокеїсти «кленових листків»: Джейсон Спецца, Остон Метьюз, Расмус Сандін, Вільям Нюландер та Александр Керфут.

Для шведського форварда з Торонто Вільяма Нюландера це вже другий гол у плей-офф. Найкращий бомбардир регулярного чемпіонату НХЛ, американський нападник Остон Мєтьюз відзначився вперше, крім того, зробив дві гольові передачі.

До речі, кілька днів тому Остон Мєтьюз офіційно став володарем трофею Моріса Рішара, який вручається хокеїсту, що закинув найбільшу кількість шайб в регулярному чемпіонаті НХЛ. Досі жодному гравцеві «Торонто Мейпл Ліфс» цього зробити не вдавалося.

Остон Мєтьюз

Участь у матчі не брав капітан «Торонто Мейпл Ліфс» Джон Таварес, який у першій грі отримав травму.

Нагадаємо, він отримав удар коліном в обличчя від форварда «Монреаля» Корі Перрі після того, як впав на лід внаслідок силового прийому від захисника Бена Шьяро. Тавареса залишався на льоду близько десяти хвилин, після чого його відвезли на ношах. Його госпіталізували, але вже наступного дня виписали. Лікарі діагностували струс мозку та травму коліна. Повідомляється, що Таварес пропустить до 2 тижнів.

Таким чином, рахунок в серії плей-офф став нічийним – 1:1. Команди перебираються до Монреаля, де 24 травня проведуть між собою третій поєдинок.

В іншій серії плей-офф Кубка Стенлі між «Едмонтон Ойлерз» та «Вінніпег Джетс» з рахунком 2-0 лідирує команда з Манітоби. Третя гра відбудеться сьогодні, 23 травня.