Онтаріо

Майже 90% автомагістралей Онтаріо матимуть ліміт швидкості 110 км/год

Водії в Онтаріо незабаром зможуть легально рухатися швидше на більшості провінційних автомагістралей. Уряд провінції оголосив про підвищення максимально дозволеної швидкості зі 100 до 110 км/год ще на 938 кілометрах доріг.

Міністр транспорту Онтаріо Прабміт Саркарія повідомив, що зміни почнуть діяти вже з п’ятниці на окремих ділянках автомагістралей 401 та 416 у Східному Онтаріо. До кінця вересня новий ліміт також запровадять на частинах трас 401, Queen Elizabeth Way, 402, 403, 416 та 417.

За словами міністра, підвищення швидкісного режиму допоможе скоротити час у дорозі для мільйонів водіїв.

«Це важливий крок для покращення пересування сімей, працівників і пасажирів. Після впровадження змін майже 89% провінційної мережі автомагістралей матимуть обмеження швидкості 110 км/год, порівняно з 43% сьогодні», – зазначив Прабміт Саркарія.

Ініціативу щодо підвищення швидкісних лімітів уряд Дага Форда почав вивчати восени 2024 року після успішного запровадження аналогічних змін на сотнях кілометрів доріг у 2022 та 2024 роках.

За оцінками уряду, нові обмеження дозволять скоротити поїздку між Сарнією та Торонто майже на 20 хвилин, а маршрут між Торонто та Оттавою – приблизно на пів години.

Також нові автомагістралі – Bradford Bypass та Highway 413 – вже проєктуються з розрахунком на швидкісний ліміт у 110 км/год.

У міністерстві наголошують, що рішення базується насамперед на міркуваннях безпеки. За словами Прабміта Саркарії, на понад 800 кілометрах доріг, де підвищений ліміт уже діє протягом останніх двох років, не було зафіксовано зростання кількості смертельних аварій.


Більше новин про події у Канаді читайте на UkrNews.ca.
Підписуйтеся на нашу сторінку у FacebookInstagram, Telegram та Threads

Новини за темою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button