Спорт

«Монреаль» обіграв «Торонто» в овертаймі і зрівняв рахунок в серії плей-офф

У шостому матчі першого раунду плей-офф Кубка Стенлі «Монреаль Канадієнс» вдома в овертаймі обіграв «Торонто Мейпл Ліфс» з рахунком 3:2 (0:0, 0:0, 2:2, 1:0), зрівнявши рахунок у серії – 3:3.

До речі, цей поєдинок вперше від початку пандемії, з 10 березня 2020 року, відвідали вболівальики. На трибуни Bell Centre пустили 2500 глядачів.

У складі переможців голи забивали Корі Перрі, Тайлер Тоффолі і Есперіа Котканіємі. За «кленових листків» відзначилися Джейсон Спецца та Ті Джей Броді.

Вирішальний, сьомий матч серії між цими командами відбудеться у понеділок, 31 травня. Гра відбудеться у Торонто на Scotiabank Arena.

Переможець пари у чвертьфіналі зустрінеться з «Вінніпег Джетс», який, своєю чергою, виграв усі чотири матчі серії з «Едмонтон Ойлерз».

Національна хокейна ліга вже опублікувала календар матчів другого раунду Кубка Стенлі для Північної конференції. Перший матч серії між «Вінніпег Джетс» та переможцем сьомого матчу серії між «Монреаль Канадієнс» і «Торонто Мейпл Ліфс» відбудеться 2 червня. Другий та третій поєдинок запланований на 4 та 6 червня відповідно.