Спорт

«Монреаль» всуху програв «Торонто» і опинився за крок від вильоту з Кубка Стенлі

У четвертому матчі серії плей-офф Кубка Стенлі «Торонто Мейпл Ліфс» в гостях переміг «Монреаль Канадієнс» з рахунком 4:0 (0:0, 3:0, 1:0).

Перші три шайби «кленові листки» забили у другому періоді. Відзначилися Вільям Нюландер, Джейсон Спецца та Джон Торнтон. Розгром «Канадієнс» завершив гол в пусті ворота під завісу матчу, автором якого став Алекс Гальченюк.

Для шведського форварда з Торонто Вільяма Нюландера це вже четвертий гол у плей-офф, для Джейсона Спецци – другий. А от Джон Торнтон став найстаршим автором залікового балу у плей-офф за всю історію «Торонто Мейпл Ліфс» – на той момент йому був 41 рік 327 днів.

Таким чином, рахунок в серії плей-офф між «Торонто Мейпл Ліфс» та «Монреаль Канадієнс» став 3:1. Команди перебираються до Торонто, де 27 травня проведуть п’ятий поєдинок.

На переможця цієї серії у чвертьфіналі вже чекає «Вінніпег Джетс», який всуху виграв серію з «Едмонтон Ойлерз» – 4 – 0.