Олімпійські ігри

Сноубордист Макс Парро здобув для Канади першу золоту медаль

У третій день зимової Олімпіади в Пекіні Канада здобула перше золото. Сноубордист Макс Парро з Квебеку, який у кваліфікації не вразив і посів лише 10 місце, виборов нагороду найвищого ґатунку у слоупстайлі.

Дня нього це вже друга олімпійська медаль у кар’єрі. На Ігорах у Пхьончхані у 2018 році він здобув срібло.

Не можна не згадати, що між цими змаганнями йому довелося пройти інше випробування – у нього виявили ракове захворювання – лімфому Ходжкіна. За шість місяців спортсмен пройшов дюжину курсів хіміотерапії, які допомогли побороти хворобу і доволі швидко повернувся до змагань.

Отож, першу золоту медаль для Канади на Олімпіаді в Пекіні здобув Макс Парро, якому на подіумі склав компанію ще один канадський спортсмен. Марк МакМорріс з Реджайни виборов бронзову нагороду.

Третій день змагань приніс Канаді ще дві медалі.

Кім Бутін з Шербрука (Квебек) у змаганнях з шорт-треку на дистанції 500 метрів завоювала бронзу.

Однак найбільше приємно здивувала змішана команда у стрибках з трампліна. Александрія Лаутіт, Меттью Соукуп, Ебігейл Стрейт і Маккензі Бойд-Клоуз також здобули бронзові нагороди.