КанадаОлімпійські ігри

Стало відомо, хто нестиме прапор Канади на Олімпіаді у Парижі

У п’ятницю, 26 липня, у Парижі відбудеться церемонія відкриття Олімпійських ігор-2024.

Прапороносцями олімпійської збірної Канади стали спринтер Андре де Грассе та чемпіонка з важкої атлетики Мод Шаррон.

29-річний канадський легкоатлет Андре Де Грассе з онтарійського Маркхема на минулій Олімпіаді у Токіо здобув золоту медаль на дистанції 200 метрів та бронзову на стометрівці. Три роки тому він також завоював срібну медаль у естафетному забігу 4х100.

AP Photo/Petr David Josek

На сьогодні він вважається найтитулованішим спортсменом черед чоловіків в історії літніх Олімпійських ігор. У його активі загалом шість олімпійських нагород. Ще три він здобув на Олімпіаді  2016 року у Ріо-де-Жанейро (1 срібну та 2 бронзові).

31-річна Мод Шаррон з Рімускі, що у Квебеку, також є олімпійською чемпіонкою. У Токіо вона виграла золоту медаль у ваговій категорії до 64 кілограмів.