Олімпійські ігри

Канадська важкоатлетка Мод Шаррон виграла друге золото для Канади на Іграх в Токіо

Штангістка Мод Шаррон виграла другу золоту медаль для Канади на Олімпійських іграх у Токіо.

Важкоатлетка з Рімускі, провінція Квебек, фінішувала першою у ваговій категорії до 64 кілограмів. У сумі наша спортсменка зуміла підняти 236 кілограмів: 94 кг у ривку та 112 кг у поштовху.

«Золото» Мод Шаррон стало другим у скарбниці олімпійської збірної Канади.

Першу найвищу нагороду виборола плавчиня Маргарет Мак Ніл.

Крім того, протягом 4 дня Олімпійських ігор в Токіо Канада виборола ще три медалі.

Плавчиня Кайлі Массе з Віндздора (Онтаріо) виграла срібну медаль у змаганнях на дистанції 100 метрів на спині.

Збірна Канади з софтболу у матчі за «бронзу» перемогла Мексику з рахунком 3:2.

Ще одну «бронзу» в скарбничку Канади поклала дзюдоїстка Кетрін Бошемін-Пінар з Монреаля. У матчі за третє місце у ваговій категорії 57 кілограмів вона перемогла венесуельську спортсменку Анрікеліс Барріос.

За підсумками чотирьох днів змагань лідирує в командному заліку Японія, а Канада на 8 місці. У нашої збірної 2 золоті нагороди, три срібні та три бронзові.