Спорт

Стартував попередній раунд плей-офф Кубка Стенлі: Торонто та Едмонтон розпочали з поразок, Монреаль в овертаймі здолав Піттсбург

Вперше з березня в НХЛ відбулися офіційні матчі. Зараз в Торонто та Едмонтоні перебувають  24 команди, які відновили сезон відразу з матчів плей-офф.

«Торонто Мейпл Ліфс» з поразки розпочав похід за Кубок Стенлі. У попередньому раунді плей-офф, в якому суперники гратимуть до трьох перемог, «кленові листя» поступилися 0:2 «Коламбус Джетс».

Коламбус веде в серії 1:0. Наступна гра відбудеться у вівторок, 4 серпня, 16:00.

«Монреаль Канадієнс» в першому матчі в овертаймі здолали «Піттсбург Пінгвінс» з рахунком 3:2. Команда з Квебеку веде у серії 1:0, сьогодні о 20:00 черговий поєдинок.

На Заході «Едмонтон Ойлерс» у результативному матчі 6:4 поступилися «Чикаго Блэкхокс». Сьогодні о 20:30 наступний поєдинок у  серії між цими командами, наразі ведуть американці.

Інша канадська команда «Ванкувер Канакс» у першому поєдинку програла 0:3 «Міннесоті Вайлд». Рахунок у серії 1:0 на користь Міннесоти. Наступна гра відбудеться завтра, 4 серпня, о 22:45.

Ще одну пару попереднього раунду плей-офф утворили дві канадські команди НХЛ «Калгарі Флеймс» та «Вінніпег Джетс». Перший поєдинок у серії закінчився на користь команди із Манітоби 4:1. Сьогодні о 14:30 наступна гра.