Спорт

Відбір до ЧС-2022: Канада розгромила Сальвадор

У третьому турі фінального раунду відбіркового турніру до Чемпіонату світу – 2022 збірна Канади на стадіоні BMO Field в Торонто розгромила Сальвадор з рахунком 3:0.

На 6-й хвилині рахунок у матчі відкрив Атіба Хатчінсон, а вже через п’ять хвилин подвоїв перевагу Джонатан Девід. Гол на 59-й хвилині матчу від Тажона Бушанана довів рахунок до розгромного.

Наступний матч відбору збірна Канади проведе 8 жовтня – суперником буде лідер групи збірна Мексики.

В інших матчах відбіркового турніру зафіксовано такі результати:
Панама – Мексика 1:1
Гондурас – США 1:4

Нагадаємо, пряму путівку на фінальний турнір ЧС-2022 у Катарі отримають три кращі команди. Збірна, яка у підсумку посяде 4 місце, побореться за право виступати на Мундіалі через міжконтинентальних плей-офф.