Спорт

Вперше канадський футболіст зіграє у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА

Чотири роки тому 19-річний Альфонсо Девіс дебютував у МЛС за «Ванкувер Вайткепс», торік канадський футболіст перебирається до Бундесліги в мюнхенську «Баварію», а сьогодні разом із нею здобуває право зіграти у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА.

Чемпіон Німеччини у півфіналі найпрестижнішого європейського клубного турніру переміг з рахунком 3:0 «Ліон» і 23 серпня на стадіоні Да Луж в Лісабоні (Португалія) зіграє у фіналі проти іншої команди з Франції – «Парі Сен-Жермен». А Альфонсо Девіс стане першим канадцем, який зіграє у вирішальному матчі за трофей Ліги чемпіонів.

Те, що він зіграє у фіналі майже ніхто не сумнівається. Протягом усього турніру Альфонсо Девіс зіграв у семи матчах з 9-ти, у яких атакувальний захисник не голів не забивав, проте зробив 4 гольові передачі. А прохід до воротарського майданчика, який завершився голом у ворота іспанської «Барселони» у чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів, яку, до речі, «Баварія» розгромила 8:2, футбольні фахівці назвали феноменальним.

Нагадаємо, цього року Європейська асоціація футболу через пандемію вирішила завершити сезон у Лізі чемпіонів у форматі одного матчу на нейтральному полі. Усі матчі від чвертьфіналу до фіналу відбувалися у Португалії. Залишилося зіграти вирішальний матч. Французи мають нагоду перемогти у турнірі вперше в своїй історії, а для мюнхенської «Баварії» це може стати шостим тріумфом.