КвебекСпорт

Юніорська збірна України була спеціальним гостем матчу НХЛ між «Канадієнс» та «Чикаго Блекгокс»

А напередодні Ukraine Team Select здобула другу перемогу на Міжнародному турнірі з хокею у Квебеку

Юніорська збірна України, що складається з 11-12-річних українських біженців, яких війна розкидала по всій Європі, у вівторок була спеціальним гостем на грі Національної хокейної ліги між «Монреаль Канадієнс» та «Чикаго Блекгокс».

Перед тим вранці українські юні хокеїсти та їхні тренери мали нагоду спостерігати за тренуванням «Хабс», а під час розминки перед поєдинком вони перебували на лаві запасних «Канадієнс».

Крім того, у перерві після першого періоду матчу НХЛ майже 20 тисяч вболівальників, які того дня прийшли на Bell Center, побачили фрагменти матчів юніорської збірної України на турнірі у Квебеку.

Нагадаємо, що на турнірі, який у ці дні проходить у місті Квебек, команда молодих українських хокеїстів стартувала з перемоги, обігравши «Бостон Джуніор Брюїнс» з рахунком 3:1.

У понеділок юніорська збірна України (Ukraine Team Selects) у матчі проти «румунських вовків» (Romania Wolves) здобула другу перемогу – 2:0.

Тепер українським юним хокеїстам необхідно у п’ятницю, 17 лютого, перемогти ровесників з Vermont Flames Academy, щоб отримати право зіграти у фінальний день турніру класу АА у неділю.