Спорт

ФК «Торонто» припинив боротьбу у Кубку МЛС

Щойно завершився матч першого раунду Кубка МЛС між ФК «Торонто» та ФК «Нешвілл», у якому долю переможця та путівки у півфінал Східної конференції Кубка МЛС вирішив єдиний гол, який був забитий у додатковий час.

90 хвилин основного часу поєдинку переможця не визначили, а у додатковий, на 108 хвилині, єдиний гол забив форвард ФК «Нешвілл», дебютанта чемпіонату Вищої футбольної ліги, Даніель Ріос.

Отож, далі боротьбу за Кубок продовжує команда з американського штату Теннессі, а ФК «Торонто» тепер може зосередитися на фінальному матчі чемпіонату Канади, який має пройти незабаром.

Дату поєдинку проти «Фордж» з Гамілтона поки що не оголосили, але лише перемога у ньому дозволить команді наступного року стати учасником Ліги чемпіонів КОНКАКАФ.

Торік чемпіоном Канади з футболу став «Монреаль Імпакт».

Команда з Квебеку продовжує боротьбу у Лізі чемпіонів. 10 березня на своєму полі чемпіон Канади програв 1:2 «Олімпії» з Гондурасу. Матч-відповідь має відбутися 15 грудня. Щоб вийти у півфінал, команді «Монреаль Імпакт» необхідна лише перемога.