КанадаСпорт

Канада вперше в історії виграла Кубок Біллі Джин Кінг

Жіноча збірна Канади з тенісу вперше у своїй історії перемогла на командному чемпіонаті світу – Кубку Біллі Джин Кінг (раніше турнір називався Кубок Федерації).

У фіналі, який відбувся у неділю, 12 листопада, на закритих хардових кортах у Севільї в Іспанії, канадські тенісистки здолали команду Італії з рахунком 2:0.

У першому матчі Марина Стакушич з Місісаги (Онтаріо) перемогла Мартіну Тревізан – 7:5, 6:3, а у другому – Лейла Фернандес з Монреаля – Жасмін Паоліні – 6:2, 6:3. Третій (парний) поєдинок не знадобився.

Зазначимо, що на шляху до фіналу збірна Канади обіграла Іспанію (3:0) і Польщу (3:0), а в півфіналі – збірну Чехії (2:1).

Нагадаємо, що торік чоловіча збірна Канади з тенісу також вперше у своїй історії виграла командний чемпіонат світу – Кубок Девіса.

Наступного тижня в іспанській Малазі стартує плей-офф фінального турніру, на якому канадці постараються захистити цей титул. Суперником збірної Канади у 1\4 фіналу буде збірна Фінляндії. Матч відбудеться 21 листопада.