Спорт

«Мейпл Ліфс» відігрався з 0:3, але програв «Канадієнс» в овертаймі

На арені Scotiabank відбувся п’ятий матч першого раунду плей-офф Кубка Стенлі, в якому «Торонто Мейпл Ліфс» поступився «Монреаль Канадієнс» з рахунком 3:4.

До середини другого періоду «кленові листки» поступалися із рахунком 0:3, але відігралися і перевели матч в овертайм, на першій хвилині якого пропустили гол від гостей.

У складі «Канадієнс» дубль оформив Йоель Арміа, а ще по шайбі у свій актив записали Еспері Котканіємі та Нік Судзукі. За «Торонто» забивали Зак Хайман та двічі Джейк Мадзін.

Таким чином, рахунок у серії став 3-2 на користь «Торонто Мейпл Ліфс». Нагадаємо, серія триває до чотирьох перемог.

Команди їдуть в Монреаль, де завтра, 29 травня, проведуть шостий матч серії.