Олімпійські ігри

Олімпійські ігри в Токіо завершилися. Канада здобула 24 медалі

Келсі Мітчелл завоювала золоту медаль у спринті з велоспорту на Олімпіаді в Токіо.

В останній день змагань 27-річна канадка з Брендона (Манітоба) принесла до скарбниці збірної сьому золоту медаль. У двох фінальних заїздах вона обігнала українку Олену Старікову, яка відповідно здобула срібло.

Українські спортсмени вибороли на Олімпіаді 19 нагород – 1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових медалей.

Келсі Мітчелл стала лише другою олімпійською чемпіонкою з велоспорту за всю історію Канади. У 2004 році на Іграх в Афінах спринтерську гонку виграла Лорі-Енн Мюнцер.

Загалом на Іграх в Токіо Канада завоювала 24 медалі (7 золотих, 6 срібних та 11 бронзових). Це найкращий показник нашої команди з часів Олімпіади в Лос-Анджелесі в 1984 році та другий за всю історію.

Канада посіла 11-те місце в медальному заліку Олімпіади в Токіо і 11-те в рейтингу за загальною кількістю завойованих медалей.