Спорт

«Шахтар» розгромив «Вольфсбург» і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи чемпіон України донецький «Шахтар» сьогодні на полі «Олімпійського» у Києві розгромив німецький «Вольфсбург» з рахунком 3:0 та за сумою двох матчів пробився до наступної стадії турніру. Усі голи були забиті на останніх хвилинах матчу. Двічі відзначився Жуніор Мораес та один раз Манор Соломон.

Єврокубковий домашній матч «гірники» проводили за порожніх трибун, через карантинні обмеження.

Перший матч між цими суперниками у Німеччині також проходив без глядачів. Тоді «Шахтар» також переміг з рахунком 2:1.

Суперником «гірників» у чвертьфіналі Ліги Європи буде переможець пари «Базель» (Швейцарія) – «Айнтрахт» (Німеччина). З цієї стадії до фіналу команди гратимуть у форматі одиного поєдинку. Всі матчі Ліги Європи пройдуть у Німеччині.

Матч донецького «Шахтаря» у 1\4 фіналу відбудеться 11 серпня. Півфінали Ліги Європи заплановані на 16-17 серпня, фінал – на 21 серпня.