КанадаСпорт

Збірна Канади зазнала першої поразки у відборі на ЧС-2022

Збірна Канади у матчі відбіркового турніру на Чемпіонат світу-2022 з футболу поступилася Коста-Риці з рахунком 0:1.

Це перша поразка нашої збірної у 12 матчах відбору. Тим не менше Канада з 25 очками продовжує очолювати турнірну таблицю фінального турніру і має дуже хороші шанси завоювати пряму путівку на Мундіаль, який відбудеться у листопаді цього року у Катарі.

Єдиний гол канадці пропустили в самому кінці першого тайму. Варто відзначити, що з 34-ої хвилини команда кленового листка грала у меншості – півзахисник Марк-Ентоні Кей отримав другу жовту картку і був вилучений з поля.

Щоб відібратися на Чемпіонат світу канадцям необхідно в останніх двох матчах відбору здобути бодай одне очко.

Вже цієї неділі, 27 березня, на стадіоні BMO Field в Торонто збірна Канади прийматиме одного з аутсайдерів збірну Ямайки.

У середу, 30 березня, відбудеться завершальний матч відбору проти Панами.

Нагадаємо, напряму на ЧС-2022 вийдуть три кращі збірні, а четверта зіграє у плей-офф.