Спорт

Камбек і знову перемога в овертаймі: «Мейпл Ліфс» веде у серії 3-1. «Джетс»  програли

У четвертому матчі серії плей-офф Кубка Стенлі «Торонто Мейпл Ліфс» знову влаштували камбек і перемогли в овертаймі.

Матч, який проходив на домашній арені «Тампа-Бей Лайтнінг», закінчився із рахунком 5:4 на користь канадської команди.

Після другого періоду «кленові листки» поступалися із рахунком 1:4, однак у другій половині третього закинули три шайби, а потім дотиснули господарів в овертаймі.

У складі команди з Торонто відзначилися Ноель Аччарі, Остон Метьюс (дубль) та Морган Райллі. Переможним голос стала шайба, яку закинув Олександр Керфут.

«Торонто Мейпл Ліфс» веде у серії до чотирьох перемог із рахунком 3-1.

Наступна зустріч цих суперників відбудеться у четвер, 27 квітня. Вони схрестять ключки в Торонто на Scotiabank Arena. Початок о 19 годині.

Інша канадська команда у цьогорічному розіграші Кубка Стенлі – «Вінніпег Джетс» – опинилася за крок до вильоту з турніру.

Команда з Манітоби програла другий домашній матч поспіль «Вегасу Голден Найтс» – 2:4.

«Джетс» поступається у серії 1-3.

П’ятий поєдинок серії відбудеться у четвер, 27 квітня, в Лас-Вегасі.

Нагадаємо, що сьогодні в Едмонтоні на Rogers Place вп’яте зійдуться «Едмонтон Ойлерз» та «Лос-Анджелес Кінгз». Рахунок у серії наразі нічийний – 2-2.