Новини

Канада обіграла Швецію в 1/4 фіналу чемпіонату світу, поступаючись по ходу зустрічі з рахунком 0:3 [відео]

Збірна Канади в овертаймі здобула перемогу над збірною Швеції у чвертьфінальному матчі чемпіонату світу з хокею. Рахунок зустрічі, який проходив у Тампере, 4:3.

Цікаво, що канадські хокеїсти поступалися по ходу зустрічі із рахунком 0:3. На другій хвилині матчу рахунок відкрив Карл Клінгберг, подвоїв перевагу шведський легіонер «Торонто Мейпл Ліфс» Вільям Нюландер, а третій гол у ворота канадців забив Макс Фріберг.

Однак збірна Канади знайшла сили та відігралася у третьому періоді. Перший гол відіграли на початку останньої 20-хвилинки, а ще два вже під завісу матчу. Другий гол забив на 59-й хвилині П’єр-Люк Дюбуа, а через 30 секунд рахунок зрівняв Метью Барзал.

Переможну шайбу в овертаймі закинув Дрейк Батерсон.

Тепер у півфіналі, який відбудеться у суботу, 28 травня, Канада зустрінеться з чехами. У іншому півфіналі зіграють збірні США та Фінляндії.

Нагадаємо, Канада на чемпіонаті світу, який проходить в Гельсінкі та Тампере, захищає тогорічний титул, який здобула у Латвії перемігши у фіналі збірну Фінляндії.