Колекціонер Володимир Козюк поділився листівками українських краєвидів кінця XIX – початку XX століття
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-1.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
Талановитий вінничанин, Народний художник України Володимир Козюк на своїй сторінці у Facebook поділився своєю колекцією листівок з українськими краєвидами кінця XIX – початку XX століття.
Тут рідкісні історичні листівки, хочеться щоб люди використали цей матеріал, тому прошу поділитися альбом. Українські листівки колекціоную з 1992 року. Одною з найулюбленіших тем для мене є для мене види України, українських сіл та хат під стріхою! Так, саме тих хат, пошуками яких зайнявся пізніше особисто. Можливо ці зображення надихнули досліджувати мою улюблену тему, важко сказати, але у двадцять років, я чітко усвідомив, що ці листівки є історією та надбанням нашої Держави! Дозволяю використовувати усім бажаючим, адже те що маю, збирав не для себе, а для українського народу.
Володимир Козюк
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-1.jpg?resize=780%2C458&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-2.jpg?resize=780%2C491&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-3.jpg?resize=780%2C495&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-4.jpg?resize=780%2C466&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-5.jpg?resize=780%2C465&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-6.jpg?resize=780%2C466&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-7.jpg?resize=780%2C459&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-8.jpg?resize=780%2C485&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-9.jpg?resize=780%2C465&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-10.jpg?resize=780%2C483&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-11.jpg?resize=780%2C464&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-12.jpg?resize=780%2C482&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-13.jpg?resize=780%2C487&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-14.jpg?resize=780%2C488&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-15.jpg?resize=780%2C485&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-16.jpg?resize=780%2C464&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-17.jpg?resize=780%2C459&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-18.jpg?resize=780%2C492&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-19.jpg?resize=780%2C483&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-20.jpg?resize=780%2C491&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-21.jpg?resize=780%2C482&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-22.jpg?resize=780%2C476&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-23.jpg?resize=780%2C465&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-24.jpg?resize=780%2C475&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-25.jpg?resize=780%2C484&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-26.jpg?resize=780%2C496&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-27.jpg?resize=780%2C471&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-28.jpg?resize=780%2C464&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-29.jpg?resize=780%2C477&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-30.jpg?resize=780%2C478&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-31.jpg?resize=780%2C486&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-32.jpg?resize=780%2C465&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-33.jpg?resize=780%2C486&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-34.jpg?resize=780%2C479&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-35.jpg?resize=780%2C462&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-36.jpg?resize=780%2C472&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-37.jpg?resize=780%2C471&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-38.jpg?resize=780%2C479&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-39.jpg?resize=472%2C737&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-40.jpg?resize=780%2C470&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-41.jpg?resize=780%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-42.jpg?resize=780%2C460&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ukrnews.ca/wp-content/uploads/2020/04/ukraineXIX-XX-43.jpg?resize=780%2C466&ssl=1)